Часом щоб навчитися чогось, людина повинна пройти через великі випробування цього життя. Іноді буває так, що тільки через страждання проявляється справжній характер людини. Перевірка на міцність, зазвичай відбувається в той момент, коли цього зовсім не чекаєш. На порозі ночі, всі стають рівними, адже як кажуть, вночі, всі кішки чорні. Драматичний фільм розповість про події, в центрі яких знаходиться Енджел. Незважаючи на те, що цій юній особі тільки стукнуло 18, вона вже встигла відбути покарання у в’язниці для неповнолітніх. Вона на своїй власній шкурі дізналася, що таке потрапити в неприємності.

Її непроста доля, вже встигла залишити на героїні свої відбитки. Вона знаходить свою сестру, і разом з цією дівчиськом десяти років, збирається відправитися подалі. Але минуле Енджел, слід за нею по сліду, від нього ніяк не можна сховатися. Фільм Приходить ніч (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Будь-який необережний крок може стати останнім, тому їй варто бути дуже обережною. Майбутнє дівчини туманно, і несе собою дуже дивні і незвідані образи. Що чекає двох сестер попереду?

Режисер: Джордана Спіро
В ролях: Домінік Фишбэк, Татум Мерилін Хол, Насташи Фуллер, Лоуренс Бінгхем, Сэтчел Іден Белл, Лоуренс Блум