Фільм Привид / Кожен новий день (2018) дивитись онлайн в HD якості


Він-привид, безтілесна душа, яка щодня прокидається в тілах самих різних людей однакового віку-молодих хлопців і дівчат. Кожен день він проживає чиєсь життя в оточенні нових осіб, родичів і друзів, а потім знову змінює тіло, і нічого не може з цим вдіяти, адже таке «подорож» — його єдиний спосіб існування. Але одного разу він знайомиться з прекрасною дівчиною Ріаннон, яка стає його сенсом. З тих пір, навіть перебуваючи в тілах інших людей, він шукає зустрічі з Ріаннон. Коли її починає дивувати те, що її переслідують різні молоді люди, він вирішує у всьому їй зізнатися і розповісти про свою дивну здатність.

Спочатку вона не вірить в це і вважає це якимось дурним розіграшем, але невдовзі починає розуміти його і переймається до нього симпатією. Вона закохується не в зовнішність, а в його душу, яка продовжує подорожувати по різних тіл. Але тепер душа молодої людини намагається щоденно проводити час з Ріаннон, дзвонити їй і спілкуватися з нею, незважаючи на те, в якому тілі він знаходиться. Фільм Привид / Кожен новий день (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Для самої дівчини відбувається дуже дивно, але вона дуже любить його і прагне знайти спосіб бути з ним. Вона хоче, щоб він залишився в одному тілі назавжди, але це виявляється не так-то просто.

Режисер: Майкл Сакс
В ролях: Марія Белло, Енгаурі Райс, Деббі Райан, Колін Форд, Джейкоб Баталон, Джастіс Сміт, Оуен Тіг, Лукас Джейд Зуманн, Майкл Крем, Аманда Екьюрі