Часом рідні люди, практично не спілкуються між собою, незважаючи на кровні узи. Така ситуація, зустрічається куди частіше, ніж теплі і дружні стосунки між родичами. Так відбувається і у відносинах між двома рідними сестрами, які проживають в невеликому містечку штату Айова. Вони довгий час не спілкувалися, розірвали сімейний зв’язок. У кожної були на те свої власні причини. Однак через деякий час, влітку вони з’єднуються знову, і розуміють, що втратили багато часу даремно, ображаючись на дрібниці. Їх возз’єднання.

Сприяє одне захоплення, музика, саме вона встановлює розірвану нитку між сестрами. Захоплення музикою об’єднує їх, і в хвилини труднощів, пом’якшує удар. Більш сестри не мають наміру піддаватися гніву і існувати в світі і розумінні, адже їм так багато потрібно розповісти один одному. Фільм Притулок святих (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Музична драма в маленькому містечку Айова розповідає історію двох відчужених сестер, які протягом одного літа утворюють зв’язок через загальну любов до музики, коли вони сумують про нещодавню смерть своєї матері.

Режисер: Гога Ашкеназі
В ролях: Еллі Тримм, Ryan Bingham, Jung Taek Lee, Девін Лендон, Michael Kelly, Kevin Field, Дана Ивги, Mary Doty, Crosby, Хані Фюрстенберг