Штат Міссісіпі. 1960е роки. Молода дівчина Скітер приїжджає додому закінчивши університет з мрією зайнятися журналістикою. Так само вона мріє написати книгу, але їй залишається тільки мріяти про це в такому місті як Джексон. На думку матері, пристойна дівчина повинна народити дітей і вдало вийти заміж, це все, про що потрібно подбати Скітер. А про журналістику їй слід забути. За час перебування Скітер в університеті батьківський дім встигла покинути Покоївка, на ім’я Костянтин, яка виховувала Скітер в дитинстві. Причини її відходу незрозумілі для дівчини і віритися в них насилу. Скітер приймають на роботу в місцевий журнал, їй дають завдання написати статтю про «Поради домогосподаркам».

Але досвіду для такої статті у дівчини практично немає, тому за допомогою вона йде до, чорношкірої жінки, на ім’я Ейбілін, яка все життя жила і працювала в будинку білих. Послухавши розповіді тієї і оцінивши, яке ставлення до темношкірих служниць у багатьох будинках, Скітер думає що їй варто написати книгу про їхню роботу і життя. Фільм Прислуга (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Спочатку жінки бояться втратити роботу і неохоче діляться своїми історіями, але несправедливість і погане ставлення господарів до чорношкірих служницям бере верх, і вони розповідають Скітер свої проблеми.

Режисер: Тейт Тейлор
В ролях: Емма Стоун, Віола Девіс, Брайс Даллас Ховард, Октавія Спенсер, Джессіка Честейн, Ана О’райлі, Еллісон Дженні, Сіссі Спейсек, Сіселі Тайсон, Мері Стінберген