Повернувшись в Ірландію, Фред Дейлі з жахом усвідомлює, що єдиним його майном є автомобіль. Одного разу перед ним паркується двадцятиоднорічний наркотично залежна людина на ім’я Кетал. Незважаючи на те, що Кетал не знайомий з Фредом, він намагається прикрасити життя корінного ірландця. Фред надихається Кеталом, тому починає підтримувати з ним стосунки. Дружба з наркоманом призводить до того, що Фред знайомиться з вчителькою музики на ім’я Джулс. Крок за кроком дізнаючись один одного, Трійця кардинально змінює погляд на життя, а потім і саме життя.

Фред Дейлі повертається до Ірландії, його єдине майно-машина. Перед ним паркується 21-річний наркоман Кетал, який намагається скрасити його похмуре життя. Натхненний Кэталом, Фред зустрічає привабливу вчительку музики Джулс.

Поступово дізнаючись один одного, три аутсайдера встають на шлях, який назавжди змінить їх життя. Фільм Припарковані (2010) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Дарра Бірн
В ролях: Колін Морган, Колм Міні, Мілка Алрот, Стюарт Грехем, Майкл МакЭлхаттон, Девід Уілмот, Тетяна Ульянкіна, Дьярмуид Нойес, Марк Батлер, Мартін Люсі