Підлітком Джеймс проживав під замком з батьками, адже Тед і Ейпріл з дитинства вселили хлопчикові, що за межами будинку небезпечно, повітря є отруйним, тому ніхто з батьків не випускає дітей на вулицю. Джеймс сприймав всі розповіді батьків всерйоз, і щоранку спостерігав, як тато збирається на роботу, одягаючи протигаз на голову. Ейпріл весь час перебувала поруч з сином, і займалася домашнім господарством. Єдиною розвагою головного героя були нові серії і пригодницького фільму про ведмежа Бріггса. Коли хлопець був занурений у перегляд чергової серії про свого кумира, в будинок увірвалися невідомі люди без протигазів.

Непроханими гостями була поліція міста, вони заарештували батьків головного героя, а його вивели на вулицю і відвезли у відділення. Того дня Джеймс дізнався, що повітря абсолютно знезаражене, а його справжніх батьків звуть Грег і Луїза. Багато років тому, хлопчика викрали у сімейної пари і тримали в заручниках, не пускай його на вулицю. Єдине, що хвилювало головного героя це як подивитися серії про ведмедика. Фільм Пригоди ведмедя Брігсбі / Ведмежа Брігсбі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Подальші Новини його зовсім засмутили, адже всі сюжети були змонтовані Тедом, щоб відвернути дитину. Але тепер Джеймс загорівся ідеєю створити справжні пригоди Бріггса, і в цьому йому допоможе його сестра Одрі.

Режисер: Дейв Маккер
Актори: Марк Хемілл, Клер Дейнс, Кайл Муні, Грег Кіннір, Енді Семберг, Мікейла Уоткінс, Christopher Sullivan, Хорхе Лендеборг мл., Кріс Провост, Райан Сімпкінс