У своєму житті Джованні Пассамонте домігся всього, про що так мріяв в юності. Він став відомим письменником, літературні твори якого розходяться величезними тиражами. При цьому велелюбний літній чоловік встиг кілька разів одружитися. Однак всі його шлюби незмінно закінчувалися розлученням. Можливо, причиною тому послужив не поступливий характер талановитого літератора, який з часом перетворився в безсердечного циніка. Тому мало хто з його дружин і незліченних коханок міг довго витримати суспільство гордовитого егоїста, постійно принижує оточуючих його людей. Між тим головний герой дізнається від свого агента новину про те, що йому присудили Нобелівську премію з літератури.

Ця радісна подія приємно тішить самолюбство письменника. Церемонія нагородження повинна відбутися в самий найближчий час. Однак Джованні, з дитинства страждає аерофобією, вирішує прибути в Стокгольм на машині. Він упевнений, що невелике автомобільне турне по декількох європейських країнах йому не зашкодить. Фільм Премія (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З собою в дорогу Пассамонте бере дорослих сина і дочку, а також особистого помічника. В ході цієї короткої поїздки літератору треба повністю переглянути свої погляди на життя.

Режисер: Алессандро Гассман
В ролях: Анна Фольетта, Алессандро Гассман, Еріка Бланк, Кеті МакГоверн, Оле Дюпон, Аманда Лір, Джіджі Пройєтті, Матильда Де Анхеліс, Рокко Папалео, Кай Портман