​​​​Невелике поселення Гатлін знаходиться в Південній Кароліні-штаті, відомому наявністю субтропічних пляжів і болотистій місцевості. Молодь, закінчивши коледж, мріє швидше покинути це містечко, що не представляє перспектив в майбутньому. Ітан сумує в сонній обителі, і займається читанням забороненої літератури, що трохи надихає. Він так само, хоче після навчання покинути «богом забутий край, а по ночах йому сниться дивна дівчина, яку він сподівається зустріти. У перший день занять, хлопець побачив нову однокласницю — копію зі своїх сновидінь. Лена Дюкейн-племінниця місцевого поселенця, що живе в старому особняку на віддаленій плантації.

Мейкон користується поганою славою — їх рід пов’язаний з нечистими силами, і приїхала дівчину в класі не люблять, називаючи відьмою. Звичайно, вона засмучується, але юнак закоханий і не вірить чуткам. Ітан намагається привернути увагу неприступної особи, і вона здається — хлопці зустрічаються, і місто не здається похмурим місцем. Фільм Прекрасні створіння (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Олена повідомляє, що розповіді про магію не безпідставні, в день 16-річчя потойбічні сили визначать її подальше існування — в світлі або темряві. Передбачення сім’ї Дюкейн свідчать, щоб стати світлою, любляча людина повинна померти…​​​​​​​​

Режисер: Річард ЛаГравенес
В ролях: Еліс Енглерт, Джеремі Айронс, Еммі Россам, Віола Девіс, Томас Манн, Олден Эренрайк