Чи можливо полюбити злочинця? У центрі сюжету перебуває молода і дуже приваблива дівчина, Джина, яку в майбутньому чекає не мала низка випробувань. Вона постійно намагається поєднуватися особистий час і пошук хорошої роботи. Одного разу, вона відправляється в один з розкішних клубів міста зі своєю розкутою подругою, щоб розважитися. Головна героїня навіть уявити собі не могла чим все це може закінчиться. Несподівано, вона знайомиться з дуже харизматичним і творчим чоловіком — Квардиром, який підкорює дівчину не лише грошима, але й своїми власними якостями. Ця обставина подобається і самому персонажу, адже до цього інші були зацікавлені тільки у фінансових можливостях.

Джина ще не знає як хлопець заробляє на життя і чому має такий величезний авторитет у господарів клубу. На жаль, ця людина є наркобароном і сколотив чималий бізнес в цій галузі. Він звик витрачати гроші на будь-які речі, що його цікавить. Але тепер герой закохався і готовий повністю змінити своє ставлення до життя. Все чого він хоче — почати жити з чистого аркуша.

Відчуваючи слабкість Боса, соратники починають будувати план по захопленню справи Квардира. Чи зможе герой протистояти відразу двом силам? Фільм Правда в грі (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Престон А. Вітмор II
В ролях: Еріка Піплз, Місан Акуй, George Arvanitidis, Stanley R. Atwater, Старлетта Дюпуа, Лоренсо Едуардо, Нелсан Елліс, Вівіка А. Фокс, Дженніфер Фріман, Андра Фуллер