Події захоплюючого сюжетного оповідання розгортаються навколо діяльності трійки захоплених студентів, які знайшли своє покликання в науково-дослідній роботі. В ході розробки і вивчення якоїсь конструкції, їм вдалося спроектувати дивовижний апарат. Пристрій дозволяє використовує потрапити в тіло і свідомість будь-якого обраного людини, побачити світ його очима і невпинно стежити за його діями, усвідомлюючи причинно-наслідковий зв’язок і мотивацію вчинків. Науковці, натхненні резонансним відкриттям, не особливо розмірковують про наслідки і з ентузіазмом приступають до тесту власного винаходу.

Хлопці розважаються, переміщаючись по різним особистостям і відстежуючи їх повсякденність, ще не підозрюючи, що незабаром опиняться втягнуті в загадкову детективну історію, небезпечну як для них, так і для мимовільних піддослідних. Захоплюючі досліди затягуються, коли непомітно починають проявлятися деякі побічні ефекти необдуманої поведінки і нерозумного використання функцій машини.

Ситуація поступово виходить з-під контролю, а допущена помилка стає очевидною занадто пізно, коли ризики вже надмірно високі… Фільм Поза контролю (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Кертіс Девід Хардер
В ролях: Бріттані Аллен, Кріс Болл, Керолайн Бузанко, Йосип Кондик, Ніколь Крістенсен, Ніколь Крістенсен