Переддень Різдва. Холлі Бернс разом з двома дітьми під’їжджає до будинку і з подивом помічає у дворі свого старшого сина Бенжамена. Протягом декількох місяців Бен проходив курс лікування від наркоманії в реабілітаційній клініці і за планом ще не мав вийти з лікарні. Однак молодий чоловік запевняє мати, що його лікарі і наставник-спонсор вважають корисним для реабілітації, щоб він провів різдвяні та новорічні свята в колі сім’ї. Натерпівшись брехні і зради від своєї старшої дитини, матуся не поспішає проявляти почуття і знімати оборону.

Жінка каже, що рада бачити блудного сина, проте в найближчі дні не збирається випускати його з виду. Старої довіри вже давно немає, а нове слід заслужити гарною поведінкою і утриманням від згубних звичок, які ледь не позбавили хлопця життя. Матуся і спадкоємець йдуть по магазинах за святковими покупками і по дорозі зустрічають лікаря, який лікував хлопчика в дитинстві, коли той отримав травму під час катання на скейтборді.

Лікар дуже дрях і стар, а також страждає від недоумства, хоча це не заважає нещасної матері відпустити в його бік кілька прокльонів. Фільм Повернути Бена (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пітер Хеджес
Актори: Джулія Робертс, Лукас Хеджес, Кортні Б. Венс, Кетрін Ньютон, Рейчел Бей Джонс