Жан – цілком успішний молодий чоловік. В юності він покинув маєток свого батька, щоб знайти собі заняття по душі. І ось одного разу чоловік дізнається про те, що самопочуття його батька різко погіршився. Він негайно відкладає всі свої справи і відправляється на виноробну ферму батька. Літня людина знаходиться на межі між життям і смертю. Ось чому він, передчуваючи швидкий кінець, скликає своїх дітей. Старий сподівається, що вони продовжать його справу, вирощуючи виноград для створення першокласного вина. Однак справи на фермі йдуть з рук геть погано. Кілька неврожайних років серйозно позначилися на стані виноробного господарства.

Незабаром хворий чоловік помирає, залишивши трьом спадкоємцям майже розорилася садибу. Брат головного героя Жеремі збирається створити на місці особняка і виноградників готель для туристів. Сам Жан теж вважає, що ферму вже не врятувати від розорення. Однак їх сестра Жульет вмовляє братів почекати з рішенням про подальшу долю маєтку. Жінка вірить, що цього року вони зберуть відмінний урожай, який дозволить їм розрахуватися з усіма боргами.

Але для цього спадкоємцям необхідно докласти чимало зусиль. У процесі роботи родичам належить з’ясувати і складні особисті стосунки. Фільм Повернення в Бургундію (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Седрік Клапіш
В ролях: Піо Мармай, Ана Жирардо, Франсуа Сивиль, Жан-Марк Рулона, Марія Вальверде, Yamée Couture, Жан-Марі Винлин, Флоранс Пернель, Ерік Каравака