Головним героєм цього драматичного трилера є чоловік на ім’я Джейкоб Харлон. Він був звичайною людиною, досить успішним бізнесменом, життя якого йшла своєю чергою. Все змінилося в той день, коли він збив людину. Це був нещасний випадок, який закінчився смертю потерпілого. Фатальна випадковість, наслідки якої перевернули весь світ головного героя фільму. Він опинився за гратами з перспективою провести там не один рік. В’язниця — це окремий світ, де є свої правила виживання. Якщо людина не зможе підлаштуватися під нову систему, то йому буде дуже складно, а хтось і зовсім не зможе вижити.

Головний герой вирішує, що він повинен пережити цей період і влитися в колектив, який його оточує. Поступово він стає схожий на своїх сусідів по камері, практично повністю втративши колишнього себе. Навіть з дружиною і сином він майже втратив контакт. Коли прийшов час виходити на свободу, Джекоб вже був справжнім кримінальним авторитетом. Фільм Постріл в безодню (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Йому б і хотілося повернутися до колишньої спокійного життя, але зробити це практично неможливо, оскільки нові зв’язки тримають його занадто міцно. А тут ще й бос дає Джейкобу завдання, виконання якого загрожує новим терміном.

Режисер: Рік Роман Во
В ролях: Джессі Шрем, Джон Бернтал, Еморі Коен, Омарі Хардвік, Джеффрі Донован, Бенджамін Бретт, Лейк Белл, Івен Джонс, Микола Костер-Вальдано, Холт МакКеллані