У драматичній стрічці глядачів знайомлять з чарівним чоловіком середніх років. Марк працює звукооператором в невеликій фірмі. Він живе в просторому комфортабельному будинку разом зі своєю дружиною Фібі. Ось тільки в останні роки почуття між подружжям охололи. Постійні конфлікти на побутовому грунті стають для них звичайною справою. Поступово чоловік приходить до висновку, що єдиним виходом з ситуації, що склалася є розлучення. В один зі звичайних днів сімейна пара відправляється на прогулянку. Однак прямо на вулиці між ними через сущу дрібницю розгорається черговий конфлікт. Між тим неподалік від подружжя оголошується хлопчина, якому вдалося обманним способом дістати пістолет.

Важкий підліток давно мріяв потримати в руках зразок справжньої вогнепальної зброї. Але через власну незручність він випадково натискає на курок. Випущена куля потрапляє в Марка, який в перші миті від різкого болю забуває про все на світі. Перелякана дружина негайно викликає йому швидку допомогу. На щастя, лікарям вдається врятувати тяжкопораненого пацієнта.

Завдяки старанням медперсоналу головний герой швидко йде на поправку. Однак він ще не забув, з чиєї вини потрапив на лікарняне ліжко. Фільм Постріл (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джеремі Каган
В ролях: Ноа Уайлі, Шерон Ліл, Хорхе Лендеборг мл., Ксандер Берклі, Елейн Хендрікс, Мальколм-Джамал Уорнер, Джой Османської, Ів Каган, Домінік Колон, Томмі Дей Кері