Всі історії про кохання мають свій романтичний початок, але продовження не завжди приємне, тому варто задуматися над тим, кого вибирати в супутники життя. Будь то звичайна зустріч на вулиці або доленосне зіткнення двох незнайомих людей, все зводиться до того, що змушує кожного з учасників відчувати ті почуття, про які неможливо мовчати. На цей раз все почалося досить цікаво, на фермі багатого мецената. Він виростив на своїй землі величезні поля з полуницею. У цих краях вона користується великою популярністю, людям постійно потрібні ягоди для виставок, свят і інших заходів. Справи йдуть настільки добре, що чоловік перестав справлятися і найняв людей для допомоги збирання врожаю.

Його дочка закохалася в одного з працівників, що збирав ягоди. Пристрасть, що спалахнула між ними, змусила творити неймовірні речі. Романтична історія перетворюється на справжні пригода, у всіх свої секрети і таємниці, але зовсім скоро вони випливуть назовні, а ось тут і почнеться нова глава цього оповідання. Вселенському почуттю працівника належить подолати масу труднощів, людських забобонів і культурні відмінності. Фільм Полуничні поля (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Ситуація хлопців значно ускладнилася, коли інші молоді роботяги почали відкрито над ними сміятися, а налякані його любов’ю роботодавці звинуватили хлопця в крадіжці.

Режисер: Віктор Ерікссон
В ролях: Nelly Axelsson, Ola Cywka, Stanislaw Cywka, Jan Dravnel, Åsa Håkansson Strömberg, Johannes Jaeschke, Jake Jedrzejewski, Юлія Київська, Матеуш Крол, Ninni Lidström