Дженні — добра і любляча жінка, що працює в пожежному відділенні. Вона допомагає всьому місту, тому користується повагою і пошаною серед місцевих жителів. У жінки є коханий Том. На відміну від Дженні, у чоловіка за плечима шлюб і важкі взаємини з дружиною. Колишнє подружжя вже подало на розлучення, проте у Мері Гамельтон змінилися обставини. У колишньому спортсменка з фігурного катання і жорстока жінка, Мері будує свою кар’єру письменниці на тему сімейного щастя. Вона написала черговий бестселер про подружнє життя, проте її редактор дізнався про швидке розлучення і відмовляється відправляти в друк шедевр, адже люди не куплять його, дізнавшись про розбите щастя письменниці.

Мері готова на кардинальні заходи, щоб її книга вийшла в світ. Вона погрозхає своєму чоловікові розлукою з улюбленою дочкою, якщо той не підтримає її в грі в ідеальну сім’ю для людей. Том не хоче брати участь у брудних справах дружини, але при цьому розлука з дочкою його лякає. Та й Дженні навряд чи зрозуміє такий поворот подій, а Том щиро відчуває до неї любовні почуття.

Чоловік не знає, як йому вчинити в ситуації, що склалася, адже втратити дочку або кохану він не готовий. Сила істинної любові прийде до нього на допомогу. Фільм Полум’я Різдва (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джордж Ершбеймер
В ролях: Анна Хатчінсон, Маркус Роснер, Аніта Браун, Брюс Доусон, Джеррі Трімбл, Бенжамін Чарльз Уотсон, Джеда Лілі Міллер, Рейчел Хейуорд, Марк МакКончі, Джон Уордлоу