Головним героєм фільму є чоловік на ім’я Френк Пірс. Він досить привабливий зовні людина, сильний і витривалий. У нього є улюблені дружина і робота. Життя Френка склалося цілком успішно, тому скаржитися йому нема на що. Він спокійна людина, ведучий нічим не примітний побут і не прагне до слави або якимось захмарним досягненням. Все йде плавно, розмірено, своєю чергою, що Френка цілком влаштовує. Точніше, влаштовувало раніше. Деякий час тому він почав відчувати незрозумілий душевний дискомфорт.

Його все стало дратувати, самі звичайні речі почали приводить в сказ, а відносини з дружиною, які завжди були хорошими, різко зіпсувалися. Навколишні, та й сам герой, не можуть зрозуміти, що відбувається. Як ніби в ньому щось переключилося, і він перетворився з врівноваженого і доброго людини в агресивного звіра, готового накинутися на першого зустрічного. Хороший Френк раптом став поганим. Так в чому ж причина таких несподіваних змін? Фільм Поганий Френк (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Можливо, вся справа в його минулому, про яке він намагався не говорить і не згадувати. Чоловікові здавалося, що він від нього пішов, але воно знову повернулося і розбудило в ньому заснули емоції.

Режисер: Тоні Джемінаріо
В ролях: Кевін Інтердонато, Аманда Клейтон, Том Сайзмор, Brandon Heitkamp, ​​Расс Руссо, Брайан О’Хеллоран, Рей «Бум Бум» Манчіні, Лінн Манчінеллі, Paola Grande, Nino Bless