Міа — успішна красива жінка, вона збирається заміж за Тіма і напередодні весілля вирішує помиритися зі своїм батьком, якого не бачила і не чула вже дуже довгий час. До того ж її батько теж збирається одружитися. Це має зблизити колись дуже рідних людей. Та й часу пройшло дуже багато і образи стали поступово стиратися з її пам’яті. Дівчина разом з нареченим відправляється на святкування дня народження батька і там Міа і Тім знайомляться з майбутньою дружиною тата. Їй виявляється чарівна, відкрита і неймовірно приваблива Фріда. Незабаром вони відправляються на відпочинок на невеликий острів в будинок мами Фріди.

Міа і Фріда все частіше проводять час разом, вони розуміють і відчувають один одного. Вони захоплені своїм спілкуванням настільки, що весь інший світ, їх женихи і друзі перестають мати головне значення в житті дівчат. Прихильність Мії і Фріди виливається в щось велике. Обидві дівчата зі страхом розуміють, що їхні стосунки давно переросли дружні, вони раптом усвідомили, що закохані один в одного і зовсім не знають, як тепер себе вести і що робити.

Захоплення дівчат не залишається непоміченим, сіючи навколо сумніву і недовіру в ще НЕ створених сім’ях. Такого ніхто не очікував. Фільм Поцілуй мене (2011) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Олександра Тереза Кейнинг
В ролях: Рут Вега Фернандез, Лів Мяенес, Крістер Хенрікссон, Лена Ендре, Йоаким Наттерквист, Жозефіна Тенгблад, Томас Льюнгман, Бьерн Чьелльман, Жан Голдрінг, Ганна Нюгрен