Алек, Спенсер і Ентоні знають один одного ще з раннього дитинства. Навіть через багато років після закінчення школи вони продовжують підтримувати свої відносини. Одного разу товариші вирішують відправитися на відпочинок до Європи. Вони мріють подивитися на старовинні пам’ятки, якими славиться Старе світло. Незабаром головні герої добираються до Амстердама. Голландська столиця вражає їх уяву своєю приголомшливою архітектурою. Наступним пунктом маршруту молодих людей є Париж. Вони давно хотіли побачити величну Ейфелеву вежу та інші відомі пам’ятники цього мегаполісу.

Троє приятелів сідають на швидкісний потяг, не підозрюючи, які випробування чекають їх попереду. Під час чергової зупинки в один з вагонів експреса входить на вигляд нічим не примітний чоловік. З собою в руках він несе велику валізу, в якій знаходиться вогнепальна зброя. Хлопець, вкрай скептично відноситься до західного світу, має намір влаштувати в теракт, підірвавши поїзд разом з сотнями мирних громадян. Фільм Поїзд на Париж (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак озброєний злочинець не припускає, що тут є люди, які здатні його зупинити. Швидко зорієнтувалися в складній ситуації головні герої готові ризикнути власним життям, щоб знешкодити терориста.

Режисер: Клінт Іствуд
В ролях: Спенсер Стоун, Ентоні Седлер, Алек Скарлатос, Джуді Грір, Дженна Фішер, Рей Корасані, Тоні Хейл, Томас Леннон, Сінква Воллс, Лілліен Соланж Бодуан