Меггі вже за тридцять, проте вона так і не змогла зустріти чоловіка своєї мрії. Всі її попередні відносини обернулися провалом, через що вона вже встигла втратити надію на те, що одного разу їй вдасться домогтися в цій справі успіхів. Вона прекрасно розуміла, що чим старше стає, тим менше у неї шансів обзавестися потомством. І одного разу вона йде на рішучий крок: планує вдатися до штучного запліднення. Швидше за все, вона б довела розпочате до кінця, якби випадково не познайомилася з чоловіком на ім’я Джон. Він вже не перший рік перебуває в нещасному шлюбі і абсолютно не любить свою нинішню дружину.

Між Меггі і Джоном виявляється досить багато спільного, через що і зав’язуються серйозні стосунки. Поступово все це переростає в шлюб і здавалося, що Меггі нарешті знайшла заповітне щастя. Але і в даному випадку вона помилилася, так як в певний момент почуття стали загасати.

Але дівчина була не з тих людей, які опускають руки. У неї дозріває нвоий геніальний план, який дозволить налагодити проблеми в особистому житті. Фільм План Меггі (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Ребекка Міллер
В ролях: Грета Гервіг, George Ashiotis, Білл Хейдер, Монте Грін, Тревіс Фиммел, Фреді Уолкер, Ітан Хоук, Майя Рудольф, Брендан Титли, Стівен Лін