Головним героєм кінофільму є молодий чоловік на ім’я Дієго Діас. Дієго-привабливий, розумний і талановитий молодий чоловік, який одружений на красивій і добрій дівчині. Пара чекає появи на світ свого первістка, а Дієго пише роман, який, як вважає сам автор, повинен стати його кращим творінням. Щоб закінчити книгу, Дієго вирішує поїхати на Майамі-Біч. Він робить це, що залишити дружину одну на деякий час і щоб знову знайти втрачене натхнення. До того ж, Дієго впевнений, що встигне закінчити свою книгу за кілька місяців, які проведе один. Через цей час його дружина сама прилетить на Майамі-Біч, так як тут відбудеться весілля близького друга Дієго.

Прибувши на пляж, Дієго з головою занурюється в роботу. Він пише цілими днями і ночами, часом забуваючи спати і їсти. Вся життя Дієго зводиться до того, що він постійно пише і курить. Дієго вже починає здаватися, що він встиг закінчити свою книгу набагато раніше приїзду дружини, але тут його життя приймає досить-таки несподіваний поворот. Він знайомиться з чарівною, молодою і привабливою дівчиною на ім’я Ванесса.

За короткий час проста і легка дружба перетікає в почуття, набагато більш серйозне і глибоке. Дієго відчуває бажання до Ванесси і провину за це бажання. Фільм Після весілля (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Claudia Cifuentes
В ролях: Кендіс Еріксон, Еді Ганем, Нік Пуга