Сем – бунтар по натурі і популярний андеграундний художник за покликанням. Велика частина його приятелів, вірних соратників, друзів і коханців померла від Сніду ще в середині дев’яностих років, коли популярність героїну та сексуальної розкутості досягли свого піку, а освіта залишалося на посередньому рівні. Частіше за інших активіст ЛГБТ-руху і талановитий журналіст згадує Вільяма-одного з найбільш близьких людей, кого так само забрала нещадна хвиля смертей. На згадку про покійного товариша він записує оригінальний відео-ролик, міркуючи про крихкість людського життя, рухах за права гомосексуалістів і конфлікті поколінь.

Головного героя однаково сильно дратують думки геїв, загиблих від своєї дурості і самовдоволення більше двадцяти років тому, і тих, хто абсолютно байдужий до суворою статистикою в нинішній час. Варячись в вируючому котлі власної ненависті, скорботи, образи і нерозуміння він досягає переломного моменту при зустрічі з чарівним незнайомцем в барі. Фільм Після Луї (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Знайомство закінчується несподіваною близькістю, і цей дивовижний роман кардинально змінює погляд запеклого борця за справедливість: він вперше стикається з почуттям, що всі трагедії минулого, теперішнього і нескінченного майбутнього.

Режисер: Вінсент Гагліостро
В ролях: Алан Каммінг, Закарі Бут, Саріта Чоудрі, Еверетт Куинтон, Патрік Брін, Вілсон Крус