Інша сторона шкільного життя правдиво показана у фільмі «Піф-паф, ти – мертвий». Відмінник Тревор Адамс піддається постійному приниженню з боку хлопців спортсменів. Одного разу, доведений до нервового зриву він погрожує підірвати школу разом з усіма кривдниками. Ця інформація швидко рознеслася по містечку. Тепер не тільки в школі ставляться до підлітка з побоюванням, але і хімчистку його батька обходять стороною. Для того, щоб реабілітувати хлопця вчитель акторської майстерності ставить його в шкільному спектаклі на головну роль. Його партнеркою буде шкільна красуня Дженні. Педагог і однокласниця роблять все можливе, щоб повернути Тревору почуття впевненості в собі.

Хлопець відмовляється, але коли дізнається, що головну жіночу роль буде виконувати новенька учениця Дженні Далквист (Джейн Макгрегор), то охоче погоджується на пропозицію вчителя. Сюжет п’єси розповідає про старшокласника, який застрелив власних батьків і своїх однокласників. Коли батьки однокласників Тревора дізнаються про що п’єса, а також про те, що Тревор буде виконувати в ній головну роль, то вимагають заборонити постановку. Керівництво школи підтримало їх прохання і постановка в шкільному театрі була скасована.

Але репетиції п’єси тривають вже в міському театрі, а подальші події розкривають всю таємницю страшної загрози Тревора… Фільм Піф-паф, ти – мертвий (2002) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Гай Ферленд
В ролях: Бен Фостер, Томас Кевена, Ренді Харрісон, Джанель Молоні, Джейн МакГрегор, Девід Петкау, Ерік Джонсон, Крістіан Ейр, Брент Гленен, Джилліан Барбер