Часто трапляється, що одного разу ти перестаєш розуміти людину, з якою прожив разом багато років. Схожа ситуація склалася з героями фільму «Підвал» від режисера Ігоря Волошина. Колись, щаслива пара Тани і Мілана відчувають у взаєминах серйозну кризу. З кожним днем між ними виникає все більше сварок і скандалів. Тана працює ветеринаром і намагається бути хорошою матір’ю для своєї дочки Олени, але весь свій вільний час жінка витрачає на звинувачення чоловіка в подружніх зрадах. Мілан музикант середнього рівня, який заробляє гроші на виступах в ресторанах, барах і шинках. Їх дочка вже практично подорослішала.

Зараз у неї дві проблеми-це щоденні конфлікти батьків і романтичні стосунки з молодою людиною. Одного разу вона просить дозволу поїхати на молодіжну вечірку, яка має відбутися за межами міста, але отримала відмову від батька. Незважаючи на категоричну заборону, дівчина серед ночі відправляється на веселий захід. Коли, герої фільму, вранці виявили пропажу дочки, то відразу ж вирушили на її пошуки. Фільм Підвал (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Через друзів і знайомих подружжю вдалося з’ясувати її місце розташування, куди вони негайно поїхали. Діставшись до зазначеної адреси, Тана і Мілан відкривають для себе раніше нікому не відомі сторони життя власної дочки.

Режисер: Ігор Волошин
Актори: Жан-Марк Барр, Ольга Симонова, Даліб, Симонетта Гладка, Ян Містрік, Чонгор Кассаи, Роман Скамене, Джон Робінсон, Мілан Ондрік, Аурелія Фріцова