Сюжет картини «Підкоряйся» крутиться навколо темношкірого юнака на ім’я Леон, який проживає в східній частині Лондона. Це містечко вважається одним з найбільш неблагополучних і жебраків кварталів в місті. В районі панує вкрай небезпечна обстановка. Члени кримінальних угруповань без кінця влаштовують кровожерливі розбірки, не турбуючись про спокій решти населення. Деякі з жителів вирішили піти по слизькій доріжці і взялися за зброю. Інші просто пливуть за течією і вважають за краще байдикувати. Вони не чекають від життя змін в кращу сторону і безглуздо проводять дні.

Головний герой драми «Підкоряйся» живе під одним дахом з матір’ю. Доросла жінка зловживає спиртними напоями і не в змозі впоратися з пагубною звичкою. Щоб менше перетинатися з опустилася матір’ю симпатичний хлопчина намагається частіше зустрічатися з товаришами і займатися спортом. Фільм Підкоряйся (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він є хорошим боксером і при необхідності може постояти за себе. На гучній вечірці молода людина знайомиться з чарівною красунею Твіггі. Він закохується з милу блондинку і мріє з’єднати з нею долю. Життєві обставини заважають їм бути щасливою парою.

Режисер: Джемі Джонс
Актори: Маркус Рутерфорд, Софі Кеннеді Кларк, Майкл Кварти, Сем Гіттінс, Т’Ніа Міллер, Джеймс Етвелл, Торін Стіл, Жасмин Джобсон, Джошуа Бліссет