Міфічна історія двох братів Ромула і Рема, одному з яких уготована велика і трагічна доля, адже для її здійснення доведеться пролити власну кров… За сучасним літочисленням дія починається в 753 році до нашої ери, хоча рідні брати-пастухи цього не знають. Тихі, мирні, спокійні молоді люди, яким по 18-20 років, просто випасають худобу, виконують щоденну робочу рутину і мало замислюються про майбутнє, як раптом води річки Тібр виходять з берегів і затоплюють кращі пасовища. Пастухи намагаються врятувати худобу, потім просто намагаються вижити і в підсумку добираються до сусіднього міста-держави, де їх полонять і перетворюють у рабів місцеві господарі.

В місті є й інші раби, чоловіки і жінки. Майже всі вони стають учасниками повстання, піднятого латинськими і сабінськими бранцями, які вирішили, що краще померти в бою, ніж вічно жити в неволі. В ході битви і втечі Ромул був важко поранений і, напевно, загинув би, якби не Рем, який спочатку витягнув зраненого бідолаху з поля бою, а потім відстояв його життя в поєдинку з товаришем по зброї, який був вкрай незадоволений, що їм доводиться тягнути з собою напівживого і нездатного битися людини.

Після смерті незадоволеного Тефари саме Рем виявляється лідером повстання і групи вільних людей, які тримають шлях додому. Фільм Перший король (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Маттео Ровере
В ролях: Lorenzo Gleijeses, Макс Малатеста, Tania Garribba, Алессіо Лапіче, Фабріціо Ронджоне, Вінченцо Креа, Фьоренцо Матту, Gabriel Montesi, Алессандро Боргі