Толлер вже багато років є главою невеликого церковного приходу. Він виконує свої обов’язки без будь-яких нарікань з боку оточуючих людей. Чоловік готовий вислухати людину, яка потребує допомоги, в будь-який час дня і ночі. Ось тільки сам він давно сумнівається в існуванні Бога. Справа в тому, що деякий час тому головному герою довелося поховати рідного сина, загиблого на війні. Смерть сина сильно вплинула на світогляд священнослужителя. Песимізму йому додали і зіпсовані стосунки з дружиною. Зрештою подружжя вирішило розлучитися, зневірившись врятувати свій шлюб. Одного разу до церкви заглядає одна з місцевих парафіянок. Мері стурбована поведінкою свого чоловіка, недавно вийшов з в’язниці.

Вона просить Толлера поговорити з її молодою людиною, щоб той знову не накоїв дурниць. Головний герой погоджується надати подружньому подружжя посильну допомогу. Так він знайомиться з вельми кмітливим хлопцем, який відрізняється активною громадянською позицією. Чоловік упевнений, що в хижацьке ставлення людства до навколишнього середовища в кінцевому рахунку знищить планету.

Священик намагається переконати еколога, що не варто дивитися на світ настільки песимістичним поглядом. Однак в результаті зусилля Толлера виявляються марними. Фільм Перша реформатська церква (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пол Шредер
В ролях: Аманда Сейфрід, Ітан Хоук, Седрік «Развлекатель», Філіп Еттінджер, Майкл Гестон, Ван Хенсіс