У центрі сюжету знаходиться юна дівчина на ім’я Дзюн. Вона відрізняється цілеспрямованим характером і працьовитістю. Саме завдяки цим якостям красуня змогла вступити в один з найпрестижніших університетів країни. Тепер вона має намір з відзнакою закінчити інститут і побудувати вражаючу кар’єру в будь-якої великої корпорації. Одного разу головна героїня знайомиться зі своєю одноліткою Сатико. Вона дуже схожа на першу кохану батька Дзюн, який помер кілька років тому. Старанна студентка вважає, що це зовсім не збіг. Вона пропонує своїй новій знайомій відшукати жінку, любов до якої її батько проніс через усе своє життя.

Сатико також зацікавився цією історією. Вона погоджується допомогти головній героїні в її розслідуванні. Разом приятельки роблять серйозні зусилля, щоб відшукати хоч якісь сліди загадкової панянки, яка зараз повинна знаходитися в похилому віці. Зрештою вони виходять на Токео. Молода людина доводиться онуком померлої багато років тому жінці. Фільм Парки (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Від нього дівчата дізнаються дуже багато цікавої інформації. Хлопець розповідає, що від його родички залишилося багато щоденників, які можуть дати відповіді на питання, що мучать Дзюн.

Режисер: Нацукі Сету
В ролях: Аі Хасімото, Мей Нагано, Сета Сомэтани, Сіро Сано, Сідзука Ісібасі, Рю Моріока