Гі-Тхек глава корейського сімейства, що складається з 4-х чоловік. Чоловік прагнув піклуватися про своїх родичів. Проте сім’я у нього була вельми неординарна, адже всі члени родини були лінивими людьми, неробами, які не звикли самі себе забезпечувати. Гі-Тхек також був в числі безробітних, але такий стан речей не здавалося чоловікові чимось дивним. Він розумів, що життя полягає не тільки в роботі, і на відміну від багатьох працьовитих азіатів, не любив чим-небудь займатися. Однак Гі, як і всім його родичам хотілося легкої наживи, і заради цього чоловік був готовий на неординарні вчинки. Головний герой розумів, що необхідно попрацювати, щоб увійти в довіру до забезпеченої сім’ї Пак.

Надалі Гі-тхек мав намір викликати у них довіру, а потім почати життя з чистого аркуша, в основному за рахунок Паків. Правда про це чоловік вважав за краще замовчувати, так як розумів, які можуть за цим послідувати наслідки. Протагоністу не хотілося в чомусь переконувати забезпечене сімейство, і для входження в довіру він разом з родичами вибрав досить неординарний і екстравагантний спосіб.

Але чи вдасться таким чином привернути увагу сім’ї Пак і налагодити з ними стосунки? Як складеться подальша доля центральних персонажів? Фільм Паразити (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Пон Джун-хо
В ролях: Сон Кан-Хо, Лі Сон-гюн, Чо Е-джон, Чхве у-щик, Пак Со-дам, Чан Хе-джин, Лі Джу-хен, Пак Кин-нок, Пак Со-джун, Чу се-бек