В основі картини (Paranoia) лежить твір Д. Финдера. Велика корпорація займається телекомунікаціями. У ній працює Адам Кессіді. Він є початківцем фахівцем, але робить помилку. На жаль, ця сама помилка вилітає корпорації в копієчку. Президент приходить в дику лють, і Адама терміново кличуть до нього. Адам вже було думав, що його викинуть, проте президент пропонує угоду. У нього є наставник, так от, Адам повинен стежити за ним. Тільки при такому розкладі він не позбудеться свого місця. І можливо, бос забуде про його помилку.

Головний герой фільму онлайн — Адам Кессіді. Цей хлопець звичайний білий комірець, який працює клерком в одному з офісів Нью-Йорка. Одного разу він робить фатальну помилку своїй роботі, після якої його збираються звільнити і він стикається віч-на-віч зі своїм господарем, який дуже суворий і підступний. Фільм Параноя (2013) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Він запропонував не звільняти Адама, а в замін він повинен стежити за колишнім наставником боса, який по лікті загруз в криміналі. Тут то і починається нове життя поза офісом, з купою різних небезпек, почуттів і адреналіну.

Режисер: Роберт Лукетич
Актори: Ліам Хемсворт, Гарі Олдман, Ембер Херд, Харрісон Форд, Лукас Тілл