Кожна людина в цьому світі проходити хоча б через один шлюб. Комусь щастить, і він знаходить свою справжню любов з першого разу. Ці люди справжні щасливчики, адже знайти таку любов дуже складно. Саме в такі моменти люди починають цінувати кожну мить свого прожитого життя, адже далеко не кожному дається такий унікальний шанс. Кому-то доводиться пройти через безліч шлюбів, щоб остаточно знайти саме ту людину, з яким можна прожити щасливе життя до гробу. Найчастіше саме так і відбувається. Кажуть, що найскладніший період у шлюбі – до п’яти років. Саме в цей момент людям максимально важко зрозуміти, що насправді з себе представляє шлюб.

Не багато сімей проживають до встановленого терміну, адже починаються серйозні проблеми, які призводять до негативних наслідків. У центрі уваги знаходиться закохана парочка, яка знаходиться на сьомому небі від щастя. Вони дійсно люблять один одного, тому готові пройти через багато перешкод, які приготує для них доля. Втім, все виявляється не так просто, адже через деякий час після одруження починаються перші проблеми. Фільм Паперовий рік (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Молоді люди ще занадто наївні і дурні, щоб з першого разу вирішити їх самостійно, але вони щосили намагаються хоч якось вплинути на ситуацію. Чи зможуть головні герої створити всі умови для щасливого безтурботного життя?

Режисер: Ребекка Аддельман
В ролях: Енді Макдауелл, Еван Джогиа, Ів Хьюсон, Ендрю Марковиак, Хамиш Лінклейтер, Івен Штерн