Зів Гутман – літній чоловік, єврей. Він тільки що поховав дружину Рут, з якою вони разом доживали дні в будинку престарілих. У Зіву є друг Макс, який вже не може самостійно пересуватися, тому спланував для товариша завдання, щоб він стримав обіцянку, дану дружині. Приготувавши гроші, квитки та інструктивний лист, старий сподівається дожити до того моменту, коли Зів здійснить задумане обома. Гутману, чітко наступному інструкції, вдається покинути лікарню непоміченим і дістатися на поїзді до необхідного місця. Зів страждає деменцією, забудькуватістю і йому важко орієнтуватися в просторі.

Кожен раз, приходячи до тями після нетривалого сну, він знову переживає втрату дружини і насилу розуміє, де знаходиться. У призначеному місці Гутмана чекає автомобіль на вокзалі. Старий прямує в збройовий магазин, де набуває пістолет. Він просить продавця написати інструкцію, як користуватися зброєю, так як вже дуже слабкий і немічний.

Зів знаходить людину на ім’я Руді Курландер, для якого призначається куля. Літніх людей пов’язує минуле в сімдесят років, про який не варто нікому забувати. Фільм Пам’ятати (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Атом Єгоян
В ролях: Крістофер Пламмер, Дін Норріс, Мартін Ландау, Джеймс Кейд, Юрген Прохнов, Бруно Ганц, Генрі Черні, Наталі Крилл, Пітер ДаКуна, Дуан Мюррей