Найближчий родич…Хто вони? Чи ті це люди, на яких можна покластися у важкі часи? Чи будуть вони поруч, чи нададуть необхідну допомогу? І чи настільки вони близькі насправді? Відповіді на ці непрості питання можна отримати з фільму «Пам’ять осені». Його можна дивитися онлайн на нашому сайті. Сюжет змусить задуматися про глибокі сімейні стосунки, їх щирість і фальші, суперечливість і незгоду, які часто ховаються під маскою уявного взаєморозуміння.

Після смерті глави сімейства, який був важливою фігурою державної влади, його родина змушена покинути територію дачі, що раніше надавалась їй державою на проживання. Однак тепер всіх членів померлого виселяють. Люди зайняті зборами і в голові кожного з них купа думок з приводу того, що робити завтра і як будувати подальше життя. Виявляється, сім’ю об’єднує лише загальне горе-біль через втрату родича і все! Фільм Пам’ять осені (2015) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Сімейні узи розриваються на очах, кожен бачить своє майбутнє по-різному і думає лише про власне благополуччя. Вражаюче, але люди, які прожили під одним дахом стільки років — чужі один одному.

Режисер: Андрій Соколов
В ролях: Інна Чурікова, Євгенія Симонова, Наталія Щукіна, Анастасія Марчук, Ірина Медведєва, Олександр Лазарєв мл., Олександр Сірін, Павло Трубінер, Леонід Бичевин, Андрій Соколов