Фільм Отруйний плющ (1992) дивитись онлайн в HD якості


Сільвія Купер виросла в багатій родині. Вона вчилася в престижній школі і як більшість підлітків, важко переживала перехідний вік. Її мати була хвора, а батько більшу частину часу проводив на роботі. Сільвія відчувала себе дуже самотньою. Одного разу вона познайомилася з Айві-сиротою, що потрапила в привілейовану школу завдяки спеціальній програмі. Сільвія швидко потрапила під вплив нової подруги. Вона мріяла бути такою ж жвавої і незалежною. На вигляд мила і симпатична Айві, була жорстокою і безпринципною дівчиною. Заради особистої вигоди вона була готова йти по головах. Сільвія запросила подругу до себе додому. Батьки були зачаровані Айві.

Вони навіть погодилися, щоб дівчина тимчасово переїхала до них. Як тільки гостя переступила поріг їх будинку, то відразу почала втілювати в життя свій план. Айві мріяла стати господинею будинку. Вона намагалася спокусити містера Купера і навіть не приховувала своїх намірів перед його дружиною. У хворої жінки не було сил боротися з юною кокеткою. Вона розуміла, що в цій війні їй не перемогти. У сім’ї Сільвії все пішло шкереберть. Фільм Отруйний плющ (1992) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Мати все частіше почала замислюватися про самогубство, а батько крадькома кидав у бік гості хтиві погляди. Сільвія запідозрила недобре. На жаль, вона занадто пізно розкусила підступний план Айві…

Режисер: Katt Shea
Актори: Сара Гілберт, Дрю Беррімор, Том Скеррітт, Шеріл Ледд, Алан Сток, Джин Саката