Протягом довгого спекотного літа 1970-х років чотири хлопчика вільно бродять по занедбаного сільського раю, поки не вибухне трагедія, яка протиставить їх дорослому світу і назавжди змінить їх життя. Хлопці буквально вчора закінчили школу і склали випускні іспити. Уже зовсім скоро кожен з них піде своєю дорогою, а тому цього літа потрібно зробити все можливе, щоб зберегти свою дружбу і надалі, на довгі роки. Гріффін обожнює звукозапис. Цьому мистецтву він навчався самостійно.

Ось тільки він не може вступити на звукорежисера через те, що батьки хочуть бачити його юристом. А Алік важко переніс розставання з Ерін. Одним жарким літом чотири юних одного насолоджуються свободою сільського раю, гуляючи і пустуючи днями безперервно, поки не трапляється трагедія, яка налаштовує їх проти світу дорослих і змінює їх життя назавжди.

Чудова гра акторів і добре поставлений сюжет не дадуть вам нудьгувати під час перегляду. Збирайтеся всі разом і дивіться цей чудовий фільм на нашому сайті. Фільм Останнє літо (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Джон Джонс
В ролях: Noa Thomas, Gruffydd Weston, Rowan Jones, Christopher Gunning, Річард Херрінгтон, Стефан Родрі, Steffan Cennydd, Ruth Ollman, Роберт Уилфорт, Ніа Робертс