Старіючий актор вік Едвардс був вкрай популярний в сімдесятих. Йому діставалися найкращі головні ролі, схвальні відгуки критиків, красиві дівчата і мільйонні гонорари. Але час не щадить навіть зірок, і в наші дні колишній улюбленець Голлівуду живе самотнім і розміреним життям. Він все ще живе в розкішному особняку, але забуття переносить важче, ніж переносив би бідність. Одного разу його не має особливого сенсу побут переривається сумним подією у вигляді смерті улюбленої собаки. Через деякий час роздратований актор отримує запрошення на кінофестиваль, де йому мають вручити нагороду за майстерність і заслуги у своїй професії.

Щоб розвіятися і трохи відсторонитися від сумних думок, він погоджується. Але яке виявляється здивування Віка, коли він дізнається, що захід це організовано трьома підлітками-кіноманами і проводиться в невеликому барі. Его зірки виявляється зачеплено, і він зривається на присутніх. Він відразу велить наданому йому водієві, а саме молодій дівчині на ім’я Ліл, тримати шлях в аеропорт.

Але по дорозі чоловік раптом вирішує загорнути в містечко, де народився і виріс. Так починається спільна подорож Віка і Ліл, повна самопізнання і душевної терапії. Фільм Остання кінозірка (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Адам Ріфкін
В ролях: Берт Рейнолдс, Аріель Вінтер, Кларк Дьюк, Еллара Колтрейн, Ніккі Блонські, Чеві Чейз, Кетлін Нолан, Ел-Джеліл Нокс, Шеллі Уоггенер, Тодд віттум