Після окупації Греції німці сформовують повністю підконтрольний їм уряд, на чолі якого стоїть Метаксас. Нова влада встановлює в країні суворий тоталітарний режим. Тисячі ні в чому неповинних греків, хоч раз запідозрених в опозиційних настроях, опиняються у в’язниці. Проте всі ці заходи лише ще більше розпалюють ненависть до загарбників і колабораціоністів. Невеликий партизанський загін під час чергової вилазки натикається на кількох німецьких офіцерів. Бійці без пощади розправляються з фашистами, а потім знову йдуть у свій табір. Нацисти не збираються залишати без уваги смерть свого генерала і його помічників.

У повчання партизанам і їх пособникам вони мають намір провести розстріл двохсот ув’язнених, велика частина яких являє собою представників політичної опозиції диктатурі Метаксаса. Німці розраховують, що дана акція самим негативним чином позначиться на моралі всіх греків, пристрасно мріють скинути з себе ярмо окупантів. Фільм Останній запис (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Загарбники планують здійснити страту прилюдно 1 травня, щоб залякати тих, чий дух ще не зломлений. Але приведений у виконання вирок призводить до протилежних результатів.

Режисер: Пантеліс Булгаріс
В ролях: Тасос Дімас, Андре Хенніке, Гіоргос Карамалегос, Андреас Костянтину, Василіс Кукалані, Мелія Крейлінг, Лукас Кіріазіс