Фільм Останній діамант (2014) дивитись онлайн в HD якості


Симон-щасливий злодій, якому вдалося провернути кілька гучних пограбувань. Але одного разу доля відвертається від молодої людини. Він допускає прикру помилку і потрапляє під увагу поліції. А незабаром і зовсім сідає за грати. Провівши у в’язниці кілька років, герой вирішує назавжди покінчити з минулим і почати життя з чистого аркуша. Він виходить на свободу з твердим рішенням знайти роботу і стати розсудливим. Але всі спроби влаштуватися на службу закінчуються провалом. Щоб хоч якось звести кінці з кінцями, Симон знову починає красти. Зустрівшись зі старими дружками, він дізнається про смерть багатого ювеліра, що володіє унікальним за красою діамантом.

Молода людина вирішує викрасти коштовність, щоб забезпечити собі безбідне існування. Разом з трьома подільниками він розробляє підступний план. Використовуючи свою природну чарівність, Симон зачаровує дочку померлого ювеліра-Джулію. Наївна дівчина закохується в досвідченого серцеїда. Вона готова на будь-які жертви, аби утримати коханого чоловіка. Фільм Останній діамант (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Герой дізнається код від сейфа, краде діамант, а потім, замінивши його фальшивкою, віддає камінь спільникам. Хлопець навіть не підозрює, що приятелі задумали розправитися з ним, щоб не ділитися здобиччю…

Режисер: Ерік Барб
Актори: Іван Атталь, Береніс Бежо, Жан-Франсуа Стевенен, Антуан Баслер, Жак Спіссер, Анні Корді