В юності Нас зв’язався не з тією компанією, яка згодом втягнула його в самий справжній кримінал. У підсумку під час вчинення чергового правопорушення хлопця та його приятелів спіймали на гарячому. Так він опинився за гратами. І ось через кілька років головний герой виходить на свободу. Він повертається в рідне місто, де його вже чекає старший брат. Родич Наса за минулі роки встиг організувати власний бізнес. Арезки володіє невеликим баром, який користується завидною популярністю у жителів мегаполісу. Однак великі податки просто з’їдають більшу частину прибутку підприємця. Тим часом звільнився зек навіть і не думає шукати собі чесну роботу.

З допомогою брата він розраховує провернути одну досить небезпечну авантюру. Головний герой вмовляє Арезки взяти найдіяльнішу участь в Його плані. Ризикований крок обертається для них грандіозним успіхом. Молоді люди отримують солідний куш, який лише розпалює їх спрагу наживи. У гонитві за легкими грошима вони забувають про всяку обережність. Фільм Останні парижани (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Красиве життя в оточенні розкішних красунь і дорогих автомобілів вабить двох чоловіків. Але ця легковажність може дуже погано закінчитися як для Наса, так і для його брата.

Режисер: Hame Bourokba, Ekoue
В ролях: Реда Катеб, Слиман Дазі, Мелані Лоран, Костянтин Аттіа, Bakary Keita, Willy L’Barge, Yassine Azzouz, Шандор Фунтек, Djul Niang, Аймен Саїді