У недавньому часі колишній ув’язнений Ян-Ерік Оллсон звільнився з тюремного ув’язнення. Довгі роки в камері здалися арештанту вічністю, але нарешті він вийшов на волю. Зараз настав відповідний момент повністю змінити своє невдале життя і покінчити з темним минулим. Однак відсутність грошей і бажання розбагатіти, знову змушують хлопця переступити через закон. «Одного разу в Стокгольмі» злочинець планує вчинити пограбування шведського банку. Але ідеальний план дій виходить з контролю бандита, і він опиняється під прицілом федеральних агентів. У спробі уникнути покарання, озброєний грабіжник бере чотирьох службовців банку в заручники і висуває свої вимоги поліції.

Однак вони не готові йти з злочинцем на угоду і затримання триває близько шести днів. За цей невеликий термін Еріку вдалося здружитися з бранцями і викликати у них довіру. Дізнавшись трагічну історію його нелегкого життя, вони перейнялися до нього співчуттям і співпереживанням. В’язні вирішили допомогти нещасному грабіжнику втекти і сховатися від переслідувань поліції.

Але агентам вдалося зробити арешт, незважаючи на те, що люди встали на його захист, дивіться в хорошій якості. Фільм Одного разу в Стокгольмі (2019) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Роберт Будро
В ролях: Торбьорн Харр, Нумі Рапас, Крістофер Хейердал, Ітан Хоук, Марк Рендалл, Бі Сантос, Шанті Роні, Марк Стронг, Джон Ралстон, Hanneke Talbot