Неповне, малозабезпечене сімейство, що складається з матері й сина, що знаходиться на порозі дорослішання, проживає в польській столиці, що переживає смутні часи. Нестабільний політичний стан в державі несприятливим чином на загальному відбивається добробуті громадян, що мають невеликі доходи. Одного разу сім’ю, яка втратила можливість комунальні послуги оплачувати, виселяють з квартири представники відповідної державної служби. Родичі в повному сенсі вирази опинилися на вулиці напередодні зимових холодів, дахи не маючи над головою. Тепер їх життя в низку нескінченних перетворилася проблем і щоденну боротьбу за виживання в суворих умовах жорстокої дійсності.

Вони бродити відправляються по міських вулицях, сподіваючись знайти тимчасовий притулок, де можна від негоди сховатися. Спроби знайти інше житло виявилися безрезультатними, і нещасні родичі змушені поповнити армію столичних бездомних, ледве виживають на вулицях. Фільм Одного разу в листопаді (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Юному хлопчині подорослішати раніше терміну доводиться, на незміцнілі плечі зваливши відповідальність за благополуччя знесиленої навалилися бідами мами. Він марно виправити становище намагається, докладаючи неймовірне завзятість.

Режисер: Анджей Якимовський
В ролях: Krystyna Dobrzanska, Lukasz Darczuk, Яцек Борусинский, Aleksandra Czarna, Artur Czubek, Агата Кулешу, Henryk Dawidowicz, Аліна Шевчик, Michal Borowy, Гжегож Пальковски та інші