Фільм Одного разу (2007) дивитись онлайн в HD якості


Наш герой незвичайний людина який дуже любить музику. Його можна часто бачити на центральних вулицях Дубліна співаючим під гітару. Займається він цим в основному не заради грошей, а просто для душі. Проходить час і наш музикант починає забувати про це. Виконуючи популярні шлягери, він зовсім перестав співати пісні власного твору. Ці душевні пісні, що йдуть від серця виконувати на публіці він боїться. Симпатична молода жінка приїхала з Чехії намагається заробити хоч що-то адже вона одна виховує маленьку дочку.

До того ж вона дуже талановита людина і досконало володіє грою на піаніно, хоча вже давно не сідала за інструмент. Так і відбулася зустріч наших героїв саме в той момент, коли вона їм обом так необхідна. Ця несподівана зустріч змінила їхні долі. Ще недавно вони не знали один одного і можливо зустрічалися в одному з нотних магазинів Дубліна. Вони обидва виконують пісні про потаємне, про що важко зізнатися незнайомій людині. Фільм Одного разу (2007) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Наші герої допомагають один одному розкрити свої таланти і згадати про справжні почуття. Вони знайшли свою любов і все залежить тільки як вони скористаються цим щасливим миттю в їхньому житті.

Режисер: Джон Карні
В ролях: Глен Хансард, Маркету Ирглова, Х’ю Уолш, Герард Хендрік, Алестер Фолі, Джофф Міноуг, Білл Ходнетт, Данус Ктрестова, Дэррен Хілі, Мел Уайт