Ерман-професійний сапер, який відмінно розбирається у своїй справі. Однак після трагічної смерті дружини в його житті починається чорна смуга. Постійні проблеми і неприємності немов би переслідують вдівця по п’ятах. На довершення до всього він дізнається про те, що його виховав не рідний батько. Це відкриття залишає на душі у головного героя неприємний осад. Він вирішує за всяку ціну відшукати свого біологічного батька. Ось тільки молода людина навіть не знає, з якого краю взятися за цю складну справу. Але в підсумку йому посміхається удача. Після довгих пошуків він дістає адресу будинку, де проживає самотній старий. Так Ерман знайомиться з Йосипом. Літній чоловік радий зустрічі з дорослим сином.

Між ними встановлюються щирі та довірчі відносини. Головний герой дає обіцянку регулярно провідувати рідного батька. Ця радісна подія повністю змінює його сіре, буденне життя. Проте доля готує військовому саперу ще один дивовижний подарунок в особі чарівної красуні. Він з першого погляду розуміє, що закохався в Анну всім серцем.

Чарівна жінка відповідає Эрману взаємністю. Що чекає двох щасливих закоханих попереду? Чи вдасться їм створити міцну сім’ю? Фільм Облиш мене від сумнівів (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Карін Тардье
В ролях: Франсуа Даміенс, Сесіль Де Франс, Гі Маршан, Андре Вільм, Еліс де Ланкесе, Майкл Клер, Лье Салем, Сем кишені, Бріжит Роюан, Жюлі Дебазак