Дії драматичної кінострічки розгортаються в середині позаминулого століття на території Сполучених Штатів. Чоловік середніх років працює доглядачем невеликого маяка, розташованого на морському узбережжі далеко від великих міст. У такій непростій роботі йому допомагає кохана дружина. Подружня пара вже звикла до монотонного і Тихого перебігу життя. Але одного разу молоді люди стикаються з несподіваною бідою. Доглядач серйозно захворює, що не дозволяє йому виконувати свої обов’язки належним чином. А це означає лише те, що начальство без вагань звільнить співробітника, який не здатний нормально працювати. Однак подружжя знаходить вихід зі становища, що створилося.

Дружина змушена взяти на себе роботу чоловіка. Щодня їй доводиться займатися важкою працею. Але смертельно втомлена до вечора головна героїня не скаржиться на долю. Вона стійко переносить випали на її долю, негаразди. При цьому жінка не забуває зворушливо піклуватися про свого чоловіка. Проте все змінюється, коли в її житті з’являється таємничий незнайомець. Ставний хлопець миттю зачаровує дружину хворого доглядача.

Поступово вона розуміє, що по вуха закохана в красеня. Головній героїні належить зробити важкий вибір між сімейним обов’язком і особистим щастям. Фільм Оберігаючи світло маяка (2016) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Еріка Берг
В ролях: Ярлат Конрой, Еріка Берг, Меган Фей, Гейб Фазіо, Девід Патрік Келлі, Антті Рейні, Крістофер Картер Сендерсон, УАСС М. Стівенс