Фільм Обдарована (2017) дивитись онлайн в HD якості


Життя здається дуже не легкою, якщо ти не дуже розумний для оточуючих, і тебе немає ніяких особливих навичок і здібностей, принаймні, всі так говорять. Але, як виявилося, ситуація може повернутися по-іншому, варто показати світу, що ти — надзвичайно розумний. Тоді всі почнуть шукати в тобі якусь власну вигоду, яку можна для себе використовувати. Марія — це дівчинка, яка маленька і мила. У неї немає батьків, але є дядько, у якого вона тепер і живе. Він досить турботливий і спокійний, але все ж у нього не завжди вистачає здібностей до того, що б виховувати маленького дитини.

Але Марія незабаром пішла в школу, і з цього моменти вона почала дізнаватися світ таким, яким він є. Вона знайшла собі по духу друзів, крім того, і ворогів, якщо так можна висловитися. Одним словом, як у всіх у неї почалося життя. Маша підростала, поки раптом не з’ясувалося, що у неї просто незвичайні здібності в математиці. Вона краще за всіх знала математику не тільки в класі, але і в школі, і більше того. Ось тоді кожен показав своє справжнє обличчя. Бабуся Маші, як і з’явилася в той момент, коли дізналася про це. Фільм Обдарована (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Вона вирішила забрати дівчинку у свого сина, сказавши, що буде її всьому навчати, і виховувати краще, ніж Френк. Але Маша звикла до свого дядька, який був добрий, і на відміну від інших, не бачив ніякої вигоди для себе.

Режисер: Марк Веб
В ролях: Гленн Пламмер, Октавія Спенсер, МакКенна Грейс, Дженні Слейт, Кріс Еванс, Джулі Енн Емері, Джона Сяо, Ліндсі Дункан, Джо Хрест, Кейр О’Доннелл