Блейк студентка, дівчину втомили залицяння однолітків, хлопчаки часто трималися скромно і з повагою, але ніякої вигоди героїня від юнаків не мала. Знаки залицянь, на думку персони мають бути більш вагомими, картина покаже, чи знайде панночка шанувальника, який зможе замовити джина виконуючого примхи примхливої бестії. Підходи юних хлопців не цікавлять жадібну особу, пристрасть молодчиків нічого не варта. Приятелька радить придивитися до дорослих Дядечків, спраглих, отримати втіхи на стороні і готовим щедро платити за любов. Плотські забави повинні супроводжуватися подарунками або гонорарами, красуня впевнена, її любов має ціну, значить, вона нею розпоряджається як бажає.

Будь-які почуття для спокусниці порожня дурниця, вона згодна продаватися дорого. Чиїм трофеєм згодна стати в черговий раз божевільна дівчина, невже їй подобатися стати річчю товстосума. Зірки і квіти не потрібні милій кокетці її цікавлять цифри в чеку, адже при грошах і любов потрібна. Помисли, на жаль грішні і юність наївна, чи довго буде студентка продавати тіло за п’ятак і які збере накопичення за трудову діяльність?

У темряві жадібності важко не спіткнутися, скрізь пастки, капкани і заповітні золоті клітини, чи прокинеться від кошмару марнотратка чар? Фільм Новий роман (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Carly Stone
Актори: Джессіка Барден, Хейлі Лоу, Бретт Дір, Каміла Мендес, Тімм Шарп