Анна Сміт намагається привернути увагу дорослого покоління до того, щоб вони стали більше уваги звертати на те, як поводяться їхні діти і на те, через що їм доводиться пройти. Адже багато хлопців намагалися хоч якось проявити себе в цьому житті і потрапляли в кінцевому підсумку за грати. Проте дівчина намагається вказати на те, що насправді там хлопців не виправляють і ніяк не допомагають їм впоратися з тим, що вони накоїли і обдумати всі ці дії. Адже справа в тому, що там їх життя тільки ламають і в кінцевому результаті у них немає абсолютно ніякого шансу проявити себе і якось виправитися, щоб почати все з початку.

Після того як вони виходять на свободу, вони вже ніколи не будуть тими ким були раніше і все їх життя повністю змінюється. І жінка знає, що тільки якщо дорослі звернуть увагу на те, як поводяться їхні діти і через що їм доводиться пройти, то зможе вказати на те, що їм пора змінюватися. Що всю систему можна змінити і врятувати хлопців, якщо тільки дорослі зроблять хоч щось. Фільм Нотатки з поля бою (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Однак чи зможе вона дійсно якось вплинути на систему або ж варто звикнути до того, що уся ця система так і залишиться колишньою і дітям так і продовжать калічити їх життя і ніхто не дасть їм жодного шансу на виправлення і спасіння?

Режисер: Крісті Зіа
В ролях: Анна Дівер Сміт