Центральним персонажем драматичного фільму виступає стара жінка, яка багато побачила на своєму віку. На даний момент вона доживає свій вік в старовинному будинку. Особняк дістався їй у спадок від батьків. Але Тихого, розміреного життя головної героїні настає кінець, коли в будинку розгорається пожежа. В одну мить язики полум’я охоплюють всю будівлю. Лише дивом старій вдається вижити, вибравшись з вогняного пекла. Занадто пізно прибулим пожежникам залишається тільки дотушить останні осередки займання. Дивлячись на ще неостигле попелище, жінка не може стримати сліз. Вся історія її сімейства виявляється похована під завалами.

В надії врятувати хоч що-то вона приймається уважно обшукувати місце, де ще кілька годин тому гордо височів її фамільний особняк. Незабаром на очі нещасної головної героїні попадається невеликий бейсбольний м’ячик, підписаний самим Тедом Вільмсом. Їй приходить в голову ідея продати раритетну річ, за яку будь-колекціонер готовий викласти солідну суму. Фільм Ностальгія (2018) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

З цією метою старенька відправляється в Лас-Вегас, сподіваючись тим самим вирішити фінансові проблеми, що обрушилися на неї. Які ще випробування підготувала їй доля у світовій столиці розваг?

Режисер: Марк Пеллінгтон
В ролях: Хьюго Армстронг, Шинель Азор, Анналіса Бассо, Тіффані Діон, Еллен Берстін, Брюс Дерн