Дівчина з Гондурасу зустрічає Хечо, який обіцяє безпечно доставити її в Америку, щоб возз’єднатися зі своєю матір’ю. Замість цього Ноне загрожує небезпечна подорож, коли він не виконує цю обіцянку. Драматична картина Нона веде мову про молоду дівчину з Гондурасу, якій одного разу пощастило, на її думку, познайомитися з вельми чарівним молодим хлопцем на ім’я Чечо. Хлопець дав їй слово, що зможе найбезпечнішим чином доставити її в Америку до матері. Але ось тільки на ділі все вийшло інакше, і тепер дівчину чекає дуже небезпечна подорож, яка може коштувати їй життя… Симпатична дівчина на ім’я Нона живе в Гондурасі. Вона зустрічає чарівного молодого чоловіка Чечо.

Перші враження про нового знайомого вельми позитивні. Він готовий допомогти Ноні і доставити її до матері в Америку. Чечо запевняє дівчину в цілковитій безпеці майбутньої подорожі. Вона вирішується довірити своє життя в руки молодої людини. Тепер її чекає небезпечна подорож, в якому все йде не за наміченим раніше планом.

Чи зуміє Нона залишитися живою і неушкодженою, та до того ж зустрітися зі своєю матір’ю? Як після такого обману знову навчитися довіряти навіть давно знайомим людям? Фільм Нона (2017) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисери: Майкл Поліш
Актори: Джесі Маккінні, Джанкарло Руїс, Кейт Босворт, Джаспер Поліш, Сулем Калдерон, Біллі Хелмерс, Джонатан Контрерас, Кріс Ареллано, Діана Кабуто і Бріттні Белл