За часів Божої ненависті, прихильникам Господа завжди жилося погано. Вірний Богу, благочестивий чоловік-Ной, разом з коханою дружиною і дітьми жив у світі, що піддався злості і ненависті. Цей віруючий був улюбленцем Творця і коли творець вирішив провчити своїх дітей, вбивство їх, він дав святому знак, що незабаром прийде великий потоп, створений багатоденним зливовим дощем. Батько дав праведнику завдання, врятувати життя на планеті, очистивши її від заздрісних і загрузлих в гріхах атеїстів. Ной повинен змайструвати величезний корабель, куди визначить кожен вид тварини обох статей, для подальшого розмноження.

Людське майбутнє залежить від головного героя, який не повинен дозволити подальше життя людей на планеті. В якості помічників, виступили нефіліми, занепалі ангели, перетворені в статуї з каменю. Після необхідних приготувань і приміщення необхідних звірів на ковчег, почався Водний кошмар.

Люди тонули цілими сім’ями, не встигнувши прокинутися. Король держави Тубал-Каїн, будує аферу, і йому вдається загубитися на судні і залишитися непоміченим. Фільм Ной (2014) онлайн дивитися повністю в хорошій HD якості.

Режисер: Даррен Аронофскі
В ролях: Рассел Кроу, Дженніфер Коннеллі, Рей Уїнстон, Ентоні Хопкінс, Емма Уотсон, Логан Лерман, Дуглас Бут, Нік Нолті, Марк Марголіс, Кевін Дюран